Kdo je za Mediatoringem?

Za Mediatoringem stojí dlouholetí profesionálové public relations, sales, online marketingu i politické komunikace. Připravili jsme ho tak, aby byl spolehlivý, snadný a pomáhal právě tam, kde zatím podobný nástroj citelně scházel.

Kontakt

info@mediatoring.com
+420 603 48 78 48

Sídlo

Mediatoring.com s.r.o.
Nádražní 385/34
702 00 Ostrava

Co je naším cílem?

Nabízíme nejrychlejší online monitoring zpravodajských médií. Mediatoring vznikl jako odpověď na poptávku po nástroji, který doposud chyběl.

Jako jediní nabízíme průběžný monitoring také minoritních a úzce zaměřených online portálů, blogů a diskuzních fór. Zaměřujeme se také na monitoring online zpravodajství a dalších relevantních oborových ebových magazínů. Průběžně přidáváme stále nové zdroje, a to i na základě přání našich zákazníků. Aktuálně monitorujeme vice než 11 tisíc českých webů.

Mediatoring je ideální společník klasického monitoringu médií i perfektní samostatná služba, která vám ihned řekne, že se děje to, co vás zajímá.

IČ: 04954025
DIČ: CZ04954025
Spol. je registrována u Krajského soudu v Ostravě pod zn. C 74487
Číslo bankovního účtu:2700972651/2010, IBAN:CZ1120100000002700972651, BIC/SWIFT:FIOBCZPPXXX

Chcete držet kontrolu nad svými tématy?

Chcete si vyzkoušet Mediatoring a podívat se, jak pomůže vašemu businessu? Zkuste si demo!

Zkuste si demo

Naši spokojení zákazníci

Reference zákazníků, kterým Mediatoring pomohl k lepším výsledkům.

"Mediatoring.com v Amnesty International využíváme neustále. Pro neziskovku, a asi nejenom pro ni, je to super služba."

Martina Pařízková
tisková mluvčí Amnesty International

"Často je při mém časovém vytížení složité neustále sledovat všechny on-line zdroje, sociální sítě a natož televizi. Přitom je logické, že přesně TO má tisková mluvčí mít stoprocentně zvládnuté. Mediatoring mi to všechno hodně usnadňuje. Díky tomu jsem neustále v obraze, mám přehled o aktualitách a o tom, co se děje. Ušetřím díky tomu spoustu času."

Jana Havelková
tisková mluvčí ODS

"Monitoring médií je na mojí pozici nezbytná nutnost. Pokud je automatický, úspora času je enormní. V dnešní době také nezačnete prát prádlo v ruce, ale pořídíte si pračku, která to dělá za Vás a Vy se můžete věnovat něčemu jinému. Experti z naší školy neustále vystupují v rozhlase, televizi, poskytují rozhovory, bez Mediatoring.com bych to jen obtížně zvládala sledovat."

Lenka Pavlíková
ředitelka marketingu

Vyzkoušejte si na 30 dní zdarma
online monitoring tématu, které vás zajímá