Kdo je za Mediatoringem?

Za Mediatoringem stojí dlouholetí profesionálové public relations, sales, online marketingu i politické komunikace. Připravili jsme ho tak, aby byl spolehlivý, snadný a pomáhal právě tam, kde zatím podobný nástroj citelně scházel.

Kontakt

info@mediatoring.com
+420 777 277 113

Sídlo

Mediatoring.com s.r.o.
Klimentská 36 - Nové Město
110 00 Praha 1

Co je naším cílem?

Nabízíme nejrychlejší online monitoring zpravodajských médií. Mediatoring vznikl jako odpověď na poptávku po nástroji, který doposud chyběl.

Jako jediní nabízíme průběžný monitoring televizního a rozhlasového zpravodajství. Zaměřujeme se také na monitoring online zpravodajství a relevantních oborových blogů.

Mediatoring je ideální společník klasického monitoringu médií i perfektní samostatná služba, která vám ihned řekne, že se děje to, co vás zajímá.

Chcete držet kontrolu nad svými tématy?

Chcete si vyzkoušet Mediatoring a podívat se, jak pomůže vašemu businessu? Zkuste si demo!

Zkuste si demo

Naši spokojení zákazníci

Reference zákazníků, kterým Mediatoring pomohl k lepším výsledkům.

"Mediatoring.com v Amnesty International využíváme neustále. Pro neziskovku, a asi nejenom pro ni, je to super služba."

Martina Pařízková
tisková mluvčí Amnesty International

"Často je při mém časovém vytížení složité neustále sledovat všechny on-line zdroje, sociální sítě a natož televizi. Přitom je logické, že přesně TO má tisková mluvčí mít stoprocentně zvládnuté. Mediatoring mi to všechno hodně usnadňuje. Díky tomu jsem neustále v obraze, mám přehled o aktualitách a o tom, co se děje. Ušetřím díky tomu spoustu času."

Jana Havelková
tisková mluvčí ODS

"Monitoring médií je na mojí pozici nezbytná nutnost. Pokud je automatický, úspora času je enormní. V dnešní době také nezačnete prát prádlo v ruce, ale pořídíte si pračku, která to dělá za Vás a Vy se můžete věnovat něčemu jinému. Experti z naší školy neustále vystupují v rozhlase, televizi, poskytují rozhovory, bez Mediatoring.com bych to jen obtížně zvládala sledovat."

Lenka Pavlíková
ředitelka marketingu

Vyzkoušejte si na 30 dní zdarma
online monitoring tématu, které vás zajímá