Ceník monitoringu Mediatoring

Online monitoring médií nabízí Mediatoring za bezkonkurenční cenu. Vyzkoušejte náš unikátní monitoring zpravodajství v reálném čase a přesvědčte se, proč jsou díky našim službám naši zákazníci lepší než jejich konkurence.

Zkuste si Mediatoring zdarma

Vyzkoušejte si zdarma na 30 dní sledování 5 klíčových slov. Mediatoring na zkoušku je i včetně statistik, reportů a exportů.

Vyzkoušet zdarma

Naši spokojení zákazníci

Reference zákazníků, kterým Mediatoring pomohl k lepším výsledkům.

"Mediatoring.com v Amnesty International využíváme neustále. Pro neziskovku, a asi nejenom pro ni, je to super služba."

Martina Pařízková
tisková mluvčí Amnesty International

"Často je při mém časovém vytížení složité neustále sledovat všechny on-line zdroje, sociální sítě a natož televizi. Přitom je logické, že přesně TO má tisková mluvčí mít stoprocentně zvládnuté. Mediatoring mi to všechno hodně usnadňuje. Díky tomu jsem neustále v obraze, mám přehled o aktualitách a o tom, co se děje. Ušetřím díky tomu spoustu času."

Jana Havelková
tisková mluvčí ODS

"Monitoring médií je na mojí pozici nezbytná nutnost. Pokud je automatický, úspora času je enormní. V dnešní době také nezačnete prát prádlo v ruce, ale pořídíte si pračku, která to dělá za Vás a Vy se můžete věnovat něčemu jinému. Experti z naší školy neustále vystupují v rozhlase, televizi, poskytují rozhovory, bez Mediatoring.com bych to jen obtížně zvládala sledovat."

Lenka Pavlíková
ředitelka marketingu

Vyzkoušejte si na 30 dní zdarma
online monitoring tématu, které vás zajímá